KURZY POTÁPĚNÍ

KURZY POTÁPĚNÍ

KURZY POTÁPĚNÍ PADI V BRNĚ.

Kurz Open Water Diver
Obsah:
  Kurz Open Water Diver je určen pro ty z Vás, kteří ještě nenahlédli s potápěčským přístrojem pod vodní hladinu a chtěli by se tomuto krásnému sportu začít věnovat. Po absovování kurzu budete zvládat základní teorii, zásady bezpečného potápění a techniku poskytnuní první pomoci. 

V našem centru je prioritou kvalita kurzu a individuální přístup, proto maximální počet účastníků v jednom termínu je 5 osob. Pro náročné klienty nabízíme variantu VIP OWD KURZ.  Teoretická příprava zahrnuje 6 lekcí, které probíhají na učebně v Brně. V případě zájmu pro Vás rádi připravíme kurz i v jiném městě, ale podmínkou jsou minimálně 2 účastníci.  Praktická cvičení zahrnují 16 lekcí během 8 hodin na bazénu (4hodin pod vodou), které probíhají v plaveckém bazénu v Brně za Lužánkami. Vše je na domluvě instruktora s žáky.  Dokončení kurzu tzv. ,,potápění v otevřené vodě" probíhá podle domluvy buď v českých lomech, nebo na Slovensku případně v rakouských jezerech. Pokud si chcete zakončení kurzu užít společně s příjemnou dovolenou, můžete s námi vyrazit do Egypta /Marsa Alam, Maledivy, na Bali nebo do Norska na Lofoty. V ceně kurzu je zakončení v rámci Česka nebo Slovenska, v případě Vašeho zájmu o dokončení mimo tyto destinace se prosím informujte. Záleží jen na Vás, jaký způsob zakončení kurzu si vyberete :-) 

KURZ PRO ZAČÍNAJÍCÍ POTÁPĚČE SE SKLÁDÁ Z TĚCHTO ČÁSTÍ: 

TEORETICKÁ PŘÍPRAVA
Seznámíte se s informacemi a dovednostmi, které musí každý potápěč znát před tím než poprvé nahlédne pod hladinu s dýchacím přístrojem. Před samotným začátkem kurzu Vám instruktor předá studijní materiál, ve kterém naleznete přihlášku do kurzu, učebnici, log book a malou pozornost od PADI.  S instruktorem se domluvíte na výuce dle vašich časových možností a on s Vámi projde všech šest kapitol Vaší učebnice. Udělá Vám přednášku doprovázenou praktickou ukázkou každého bodu kurzu a powerpointovou prezentací. Společně také projdete správné odpovědi testových otázek, aby Vás při závěrečném testu, který musíte zvládnout po dokončení teoretických lekcí, nic nepřekvapilo. 

PRAKTICKÁ CVIČENÍ V BAZÉNU
Po úspěšném zakončení teoretické přípravy Vás čekají ponory v uzavřené vodě. Poprvé uplatníte, to co jste se doposud naučili. Pod přímým dohledem instruktora a divemastera ( profesionálně vycvičený asistent instruktora) se budete připravovat na to, stát se dobrými potápěči. 

ZAKONČENÍ V OTEVŘENÉ VODĚ
Společně s Vaším instruktorem jste zvládli teorie a přípravu v bazénu, proto nyní může začít opravdové dobrodružství! Čekají vás první okamžiky ve světě vodního království, světě ticha, klidu a pohody. Během pěti lekcí v otevřené vodě si ověříte získané dovednosti a znalosti.    

Po úspěšném zakončení kurzu obdržíte certifikaci PADI, která Vás bude opravňovat k potápění do 18 metrů ve všech vodách na světě! Budete-li chtít nahlédnout hlouběji a rozšířit své potapěčské dovednosti, rádi Vás přivítáme ve specializačních kurzech pro pokročilé potápěče. 

Kurz PADI – individuální přístup – Nejlepší mezinárodní školící systém po celém světě 
Cena kurzu OPEN WATER DIVER: 6.990 Kč 
Skupinová sleva: při přihlášení 3 lidí je 4 člověk zdarma ( platí pouze nákl. položky – učební materiály, půjčovné, apod. vše v ceně 4950,– Kč )    

V našem kurzu Vás naučíme potápět se pro radost a po jeho dokončení se Vám i nadále budou bezplatně věnovat potápěčští profesionálové. Vždy Vám budeme nápomocni při každé potápěčské příležitosti.    

Nepodbízíme se Vám cenou, ale narozdíl od jiných center se budete potápět v malých skupinách a v kompletních výstrojích od firmy SCUBAPRO u kterých dbáme na pravidelný servis a co 2 roky se vše pravidelně obměňuje. Takže už po prvním kurzu potápění si díky kvalitní výstroji a individuálnímu přístupu profesionálů budete moci užívat vodního světa bez zbytečného stresu z nedostatečných dovedností. V tuto chvíli jsme obnovili kompletní vybavení v naší potápěčské škole a proto si troufneme říct, že naše škola potápění je nyní nejmodernějším centrem potápění v republice.       

V ceně kurzu OWD je zahrnuto:
Zapůjčení potápěčské techniky po celou dobu kurzu (mimo ABC) v konfekční velikosti 36–58, teoretické lekce, kompletní studijní materiál, pronájem bazénu, ponory ve volné vodě, obsluha potápěčského počítače – všechny ponory jej máte k dispozici.    

V ceně není zahrnuto:
Základní potápěčské vybavení, který musí mít každý potápěč vlastní a odpovídající přístrojovému potápění ABC (maska, šnorchl, ploutve, botičky) – za velmi zajímavé ceny Vám můžeme nabídnout výrobky firmy SCUBAPRO.

Doprava a doprava materiálu na bazén, potápěčskou lokalitu. Případný poplatek za vstup na potápěčskou lokalitu. Občerstavení během výcviku. Certifikační poplatek PADI 1500,–Kč.    

V případě nedokončení kurzu u naší společnosti se z kurzovného nic nevrací.

Pro aktuální termín kurzu sledujte akce a náš facebook.

Všechny aktuální kurzy potápění nalez­nete zde.