Kurz obranné střelby z pistole

OBRANNÁ STŘELBA

Obranná střelba z pistole: Level 1 (OSPL1)
Obsah:
Kurz je zaměřený na zvládnutí všech základních střeleckých dovedností a bezpečné manipulace se zbraní. V kurzu se naučíte všechny dovednosti potřebné k přesné mířené střelbě, k rychlé mířené střelbě a vytrvalostní střelbě. Dále se naučíte střelecké drily na nabíjení a vybíjeni zbraně, řešení závad na zbrani, taktické a nouzové přebití. Kurz je koncipován tak, aby jste dostali maximum informací, které jste schopni během kurzu pochytit, osvojit si a dále pokračovat v kurzu level 2. Tento kurz bude z větší míry statický a nebude fyzicky namáhavý.

Obranná střelba z pistole: Level 2 (OSPL2)
Obsah: Během kurzu budete procvičovat již získané dovednosti v předešlém kurzu a budete se učit pokročilé střelecké techniky jako, tasení zbraně, střelba silnou a slabou rukou a řešení závad jednou rukou, nestandardní střelecké polohy-klek, leh na břiše a boku, více ranné položky, změna pozice mezi přebitím. Kurz je koncipován tak, aby jste dostali maximum informací, které jste schopni během kurzu pochytit, osvojit si a dále pokračovat v kurzu level 3. Tento kurz bude fyzicky náročnější, ale nevyžaduje zvláštní fyzickou přípravu, ale běžnou schopnost se hýbat, ohýbat a zvládnout nějaké to popoběhnutí. Nutné požadavky k účasti na kurzu jsou zbrojní průkaz a zbraň.

Obranná střelba z pistole: Level 3 (OSPL3)
Obsah: Během kurzu budete procvičovat již získané dovednosti z kurzů level 1 a 2, budete procvičovat pokročilé střelecké techniky jako, tasení zbraně, střelba zpoza překažky, více ranné položky, střelba na více cílů, střelba za pohybu, z otočky, střelba s úkrokem do boku a vzad, střelba ve dvojici. Kurz je koncipován tak, aby jste dostali maximum informací, které jste schopni během kurzu pochytit, osvojit si a dále pokračovat v kurzu level 4. Tento kurz bude fyzicky náročnější, ale nevyžaduje zvláštní fyzickou přípravu, ale běžnou schopnost se hýbat, ohýbat a zvládnout nějaké to popoběhnutí. Nutné požadavky k účasti na kurzu jsou zbrojní průkaz a zbraň.

Obranná střelba z pistole: Level 4 (OSPL4)
Obsah: Kurz střelby ve tmě. Během kurzu budete procvičovat již získané dovednosti z kurzů level 1 – 3, budete procvičovat základní a pokročilé střelecké techniky jako, tasení zbraně, více ranné položky, střelba na více cílů, střelba za pohybu, z otočky, střelba s úkrokem do boku a vzad a to vše při střelbě v noci za použití baterky na zbrani a v ruce. Dále se naučíte retifikovat laser, práce s laserem, bezpečnostní pravidla při výcviku a střelbě atd.

Obranná střelba z pistole: Level 5 (OSPL5)
Obsah: Kurz je navržen pro skryté nošení zbraně k běžnému použití v civilu, dopravních prostředcích apod. V kurzu se budou procvičovat všechny střelecké dovednosti získané v kurzech level 1–3, ale ve formě v civilním oblečení a jeho námětu. Pro tento kurz je nutné běžné civilní oblečení, rifle, tričko, mikina, košile, bunda, svetr, různé pouzdra ke zbrani a zásobníkům, příruční kabela pro doklady, kde se dá uložit pistole, tenisky, outdoor boty a polobotky, další oblečení dle aktuálního ročního období. Upozorňujeme na možnost poškození oděvu!!!! Během kurzu bude nutné se převlékat na jednotlivá cvičení! V kurzu se bude používat i teleskopický obušek a k jeho používání je vhodné absolvovat náš kurz s teleskopickým obuškem level 1. Kurz je vyvrcholením celého bloku výcviku střelby z krátké kulové zbraně.

Pro aktuální termín kurzu sledujte akce a náš facebook.

Všechny aktuální střelecké kurzy, kurzy obranné střelby z pistole naleznete zde.