Útočná puška

ÚTOČNÁ PUŠKA

Útočná puška: Level 1 (ÚPL1)
Obsah:
Kurz je zaměřený na zvládnutí všech základních střeleckých dovedností a bezpečné manipulace se zbraní. V kurzu se naučíte všechny dovednosti potřebné k přesné mířené střelbě (Naučíte se polohy v leže na břiše, kleku, čupu a stoji), k rychlé mířené střelbě a vytrvalostní střelbě. Dále se naučíte střelecké drily na nabíjení a vybíjeni zbraně, řešení závad na zbrani, taktické a nouzové přebití. Kurz je koncipován tak, aby jste dostali maximum informací, které jste schopni během kurzu pochytit, osvojit si a dále pokračovat v kurzu level 2. Tento kurz bude z větší míry statický a nebude fyzicky namáhavý.

Útočná puška: Level 2 (ÚPL2)
Obsah:
Během kurzu budete procvičovat již získané dovednosti v předešlém kurzu a budete se učit pokročilé střelecké techniky jako, nahazování zbraně, střelba silnou a slabou rukou a řešení závad jednou rukou, rychlé zaujmutí střelecké polohy v lehu na břiše a boku, změna pozice mezi přebitím. Kurz je koncipován tak, aby jste dostali maximum informací, které jste schopni během kurzu pochytit, osvojit si a dále pokračovat v kurzu level 3. Tento kurz bude fyzicky náročnější, ale nevyžaduje zvláštní fyzickou přípravu, ale běžnou schopnost se hýbat, ohýbat a zvládnout nějaké to popoběhnutí.

Útočná puška: Level 3 (ÚPL3)
Obsah:
Během kurzu budete procvičovat již získané dovednosti z kurzů level 1 a 2, budete procvičovat pokročilé střelecké techniky jako střelba po zátěži, střelba zpoza překažky, více ranné položky, střelba na více cílů, střelba za pohybu, z otočky, střelba s úkrokem do boku a vzad, střelba ve dvojici na více cílů. Kurz je koncipován tak, aby jste dostali maximum informací, které jste schopni během kurzu pochytit, osvojit si a dále pokračovat v kurzu level 4. Tento kurz bude fyzicky náročnější, ale nevyžaduje zvláštní fyzickou přípravu, ale běžnou schopnost se hýbat, ohýbat a zvládnout nějaké to popoběhnutí.

Útočná puška: Level 4 (ÚPL4)
Obsah:
Kurz Taktická střelba: Kurz je určen pro všechny účastníky kurzů OSPL1–3 a ÚPL1–3. Kurz je vyvrcholením kurzů z pistole a pušky. Během kurzu si zopakuje všechny základní střelecké dovednosti při střelbě z pistole a pušky, taktika a důvody výměny zbraně, taktika ve dvojici a větší skupině, základy taktické střelby ve skupině, základy taktického pohybu se zbraní atd. Kurz bude fyzicky a časově náročnější.

Obsah: Kurz je zaměřený na zvládnutí všech základních střeleckých dovedností a bezpečné manipulace se zbraní při střelbě z útočné pušky. V kurzu se naučíte všechny dovednosti potřebné k přesné mířené střelbě za použítí otevřených mířidel a kolimátorů. Dále se naučíte střelecké drilly na nabíjení a vybíjeni zbraně, řešení závad na zbrani, taktické a nouzové přebití, střelba vstoje, vkleče a další důležité dovednosti. Kurz je koncipován tak, aby jste dostali maximum informací, které jste schopni během kurzu pochytit, osvojit si a dále pokračovat v pokročilém kurzu. Tento kurz bude z větší míry statický a nebude fyzicky namáhavý. Nutné požadavky k účasti na kurzu jsou zbrojní průkaz, zbraň a absolvování kurzů pistole základní a pokročilý. 

Pro aktuální termín kurzu sledujte akce a náš facebook.

Všechny aktuální střelecké kurzy naleznete zde.